Ükskõik kui palju te reisite, on alati kohti ja sündmusi, mida te ei tea (näiteks Amazoni org, Alpid, Gröönimaa ) ja kuhu tahaksite minna, see nimekiri on lõputu.

Maailm ootab teid, et saaksite seda uurida. Nii tore on lihtsalt asjad kokku pakkida ja saada aimu ränduri eluviisist ning aastate pärast oleks tore rääkida nendest mälestustest oma lastelastele talvisel pärastlõunal kamina ees. Aga oodake ... pilt ei ole nii roosiline kui tundub.

Reisimine toob endaga kaasa palju soovimatuid olukordi (viimase hetke lennu tühistamine, pikk ootamine lennujaamas, pagasi kaotsiminek, piletide unustamine koju, liiklusummikud), mis on halvim väsinud ja valutavatele jalgadele.

Paljud probleemid on paratamatud, kuid mida oleks võimalik teha endal, on see,et hoolitsete oma väsinud ja valutavate jalgade eest.

Pikk istumine kas siis lennu- või bussijaamas, pikk autosõit või lend tekitab vere koondamise veenidesse, kus see ei liigu. Liikumise puudumine vähendab verevoolu pumpamist jalgade veresoontes, seega aeglustub verevool ka südame poole. Selline situatsioon toob kaasa liigse surve jalgadele, põhjustades valu ja väsimust jalgades.

Vere kogunemine alajäsemetes võib viia ka trombide moodustamiseni veenides. Need trombid võivad liikudes jõuda kopsudeni ja blokeerida kopsuarteri, milest võib välja kujuneda kopsuemboolia.

Tänu VENOSAN reisisokkidele saab leevendada väsinud ja valutavatele jalgade olukorda ning samas nautida oma reisi täiel rinnal!!!

UUED REISIPÕLVIKUD VENOSAN COTTON SUPPORT!!!

VENOSAN® pakub meie klientidele tõhusaid tugipõlvikuid, mis on mõeldud reisimiseks,puhkamiseks või lihtsalt profülaktikaks.

VENOSAN® COTTON SUPPORT REISIPÕLVIKUD  sisaldavad puuvilla , mis  tekitab kandes  pehme ja mõnusa tunde.

Kompressiooniklass:        I klass (15-20mmHg)

Koostis:          65% Polüamiid, 20% Puuvill, 15% Elastaan

Värvid:           9 erivärvi

Suurused:     S (36-39), M (39-42), L (42-45), XL (45-48)

Tootja:       SWISSLASTIC AG ST.GALLEN, Šveits