Tellimine

Tere tulemast meie e-poodi!

Pakume teile mugava ja kiire võimaluse tellida tooteid interneti teel. E-poes on võimalik tasuda ülekandega ettemaksuarve alusel.

Toodete leidmine ja valimine

Kaupade leidmiseks valige vasakpoolsest rippmenüüst ”Tooted” sobiva kaubagrupi. Klikkides Teid huvitaval kaubagrupil, ilmub loetelu vastavatest toodetest. Teades konkreetse toote nimetust, võite kasutada ka otsingumootorit. Lisainformatsiooni saamiseks tootest klikkige toote nimetusele. Samas on lahter, kuhu saate sisestada valitud kauba koguse. Klikkides klahvile ”Lisa korvi”, toimetatakse valitud kaup ostukorvi ning kuvatakse vastav teade.

VENOSAN toodete tellimisel veenduge palun toodete suuruse õigsuses, kuna valesti tellitud tooted EI KUULU tagastamisele ega vahetamisele!

Ostukorv

Klikkides klahvile “Ostukorv” näete kaupade nimekirja, mis on Teie poolt valitud, kuid ei ole veel tellimuseks vormistatud. Ostukorvis näete kaupade nimetusi, iga kauba hinda ja ostukorvi koguhinda. Ostukorvis olevate kaupade koguseid saab korrigeerida või kustutada. Parandatud andmed tuleb uuendada vajutades hiireklahviga Uuenda või Kustuta ikoonile.

Edasise tellimuse vormistamisel tuleb sisestada Maksja andmed. Tellimuses esitatud andmete täpsusest sõltub Kliendi poolt ostetud toodete häireteta kohaletoimetamine ja vahel ka võimalikud lisakulutused. Peale vajutamist nupule "Kinnita tellimus," saadetakse Kliendi e-posti aadressile automaatselt tellimuse kinnitus koos arvega.

Tellimuse kinnitamine ja tasumine

Klikkides ostukorvis nupul "Kinnita tellimus", vormistate ostukorvi sisu tellimuseks. Kliendi e-posti aadressile tuleb kinnitus tellimuse kohta koos arvega. Kliendi e-posti aadressile saadetakse ettemaksuarve. Juhul, kui tellitud kaupa ei ole laos (kuigi märgitud on, et on olemas laos) , võetakse kliendiga ühendust ja antakse sellest teada.

Tellimuse töötlemine algab pärast ülekande laekumist Brecuro Medical OÜ arveldusarvele.

Teie tellimusi säilitatakse 3 kalendripäeva jooksul, kui selle aja jooksul pole tasu laekunud, siis tellimus tühistatakse.

Tellitud kauba transport

Tallinna piires toimetame kauba kohale tellimusele järgneva tööpäeva jooksul, mujal Eestis kahe-kolme tööpäeva jooksul. Eesti piires toimetab kauba kohale Eesti Posti ELS kuller Teile sobivale aadressile (kodu, töö vms).

Kauba transpordiks on järgmised võimalused:

 

1. Kauba toob Teile sobivale aadressile (kodu, töö vms) kohale kuller (ELS kuller).

Teie paki transporditasu on 8.00 eurot (lisatakse Teie tellimuse kogusummale). Kauba toob Teile sobivale aadressile (kodu, töö vm) kohale Eesti Posti kuller. Kuller võtab Teiega eelnevalt telefonitsi ühendust ning lepite kokku kella-aja, millal ta võib Teile paki kohale tuua. Kullerteenuse korral võib paki üle anda ka Teie kolleegidele, pereliikmetele (välja arvatud lapsed alla 16 eluaasta). Kui aga kokku lepitud kella-ajal kedagi kohal ei olnud, siis jätab kuller Teile postkasti teate ning peate pakile ise postkontorisse järele minema. Kui Te ei ole pakile 7 päeva jooksul järele läinud, lisandub iga päeva eest, mil Teie kaup postkontoris seisab 0,77 eurot lisatasu paki hoiustamise eest.

2. Kauba saamine SmartPOST pakiautomaadist.

Teie paki (12cmx60cmx60cm) transporditasu on 3.60 euro (lisatakse Teie tellimuse kogusummale). Kauba saate Teie poolt valitud pakiautomaadist peale arve tasumist. Eriti oluline on paki saaja õige mobiiltelefoni number, sest sinna saadetakse pakiautomaadi uksekood paki kättesaamiseks. Täpsem info: www.smartpost.ee

3.Kauba saamine OMNIVA pakiautomaadist.

Teie paki (12cmx60cmx60cm) transporditasu on 3.50 euro (lisatakse Teie tellimuse kogusummale). Kauba saate Teie poolt valitud pakiautomaadist peale arve tasumist. Eriti oluline on paki saaja õige mobiiltelefoni number, sest sinna saadetakse pakiautomaadi uksekood paki kättesaamiseks. Täpsem info: www.omniva.ee

4.Kauba saamine tähitud kirjaga (kehtib vaid tugivarrukatele ja kinnastele).

Teie paki (12cmx60cmx60cm) transporditasu on 3.00 euro (lisatakse Teie tellimuse kogusummale).

Täpsem info: www.omniva.ee

5. Kauba saamine tähtsaadetisena edastatava standardpakina (kehtib kõigile toodetele).

Teie paki (kuni 1 kg) transporditasu on 4.90 euro (lisatakse Teie tellimuse kogusummale)

Täpsem info: www.omniva.ee

6. Kaubale saab tulla järgi VENOSANi kauplusesse aadressil Peterburi tee 2, T1Mall of Tallinn, II korrus , Venosan kauplus (Tempur kaupluse sees), Tallinn. Kauplus avatud 10.00-21.00 (e-poes tellitud asjade jaoks)

7.Kui teie kaubatellimuse maksumus ületab 250 EUR, siis kauba kohaletoimetamine on tasuta.

Kaupade tagastus ja pretensioonid

Kui mingil põhjusel ostetud kaup ei sobi, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest, va. VENOSAN tooted. Toote tagastamiseks saatke palun eelnevalt meile e-kiri aadressile info@brecuromedical See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, tagastamise põhjus, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.

TAGASTATAV KAUP PEAB OLEMA  KASUTAMATA JA TERVES ORIGINAALPAKENDIS. PAKENDI KLEEPSU VIGASTAMINE ON SAMUTI PAKENDI AVAMINE JA SELLINE KAUP TAGASTAMISELE EGA VAHETAMISELE EI KUULU. 

Ostetud Venosan Legline ja Venosan (4000,5000,7000,8000, SHEER) ning TonusElast tooteid ei vahetata ümber ega võeta tagasi, kuna tegemist on IHUpesu kategooria alla kuuluvate toodetega, mis ei kuulu tagastamisele ega vahetamisele.

Lisainformatsioon

Kui Teil on küsimusi või probleeme seoses meie e-poe kasutamisega, saatke palun e-mail aadressile info@brecuromedical.ee See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või helistage telefonil 53614975