RESOXX spordipõlvikud ja säärised:

 

Argumendid miks osta:

  • Taastava toimega kompressioon
  • Hõbeda ioonidega, antibakteriaalse toimega
  • Hõõrdumiseta vaba liikumine
  • Patenteeritud "Punane" energiapunkt (energy pressure point (S.E.P.)

 

RESOXX® spordipõlvikuid ja sääriseid  toodab Šveitsi firma VENOSAN®

Spordisokid ja säärised on Venosan ravisukkade tootja paljude aastakümnete pikkuse kogemuse ja pädevuse tulemus. Spordisokid on toodetud koos patenteeritud ja testitud spetsiaalse energiapunktiga talla all, mida inglise keeles kutsutakse nimega "energia pressure poin" või "Support Energia Point ".

RESOXX ® Spordisokid ja säärised ühendavad endas uusimat ülimoodsat kõrgtehnoloogia kiududest valmistatud materjali,  erilise kudumise protsessi ja lihtsa disaini, mis kõige paremini vastab sportlaste vajadustele.

 

RESOXX ® Spordisokid ja säärised on tooted, kus rõhk väheneb pahkluust ülespoole, mis on spetsiaalselt kohandatud selleks,et oleks kergem sportida. Spordipõlvikutel on maksimaalne surve pahkluu juures (ca 25 mmHg), mis väheneb  50% -ni sääre osas, aidates sportlastel kiirendada metaboolse ainete (nt laktaat) väljaviimist ja lihaskiududesse tarnitakse palju kiiremini uut hapnikuga rikastatud verd.

 

SUPPORT ENERGY POINT (S.E.P.) - Punane energiapunkt- Jalgadele,et nad kunagi ei väsiks!

 

Punane energiapunkt (S.E.P.) on patenteeritud ja testitud lahendus, mis annab sportlaste jalavõlvile seda toetust, mida  nad vajavad, kui spordivad

 

 

 Meridiaani punktide aktiveerimine, mis aitavad parandada jalgade koordinatsiooni ja õlgade, jalgade, vaagna ja käte sünkroniseerimist. Hoiab ära jalgade kiiret väsimist.

 

 

 S.E.P. suurendab talla ja kinga kokkupuute pinda- parem kaalujaotus ja madalam surve.
 See leevendab pingeid sportlase jalgades, põlvedes, puusades, vaagnas ja seljas.

 

 

 Toetus jalavõlvile
S.E.P. toetab põiki jalavõlvi ja nii kaudselt toetab ka jalga. See vähendab survet  ning takistab lihaste tasakaalustamatust, mille tulemuseks on harmooniline, sümmeetriline ja tõhus liikumine. Säästab energiat ja parandab jõudlust.

 

 

 Lisainfo:  www.resoxx.com